BARAN (21.03.-19.04.)

Nawet jeśli jesteś bardzo ale to bardzo zajęty, czas odrobinę zwolnić tempo, zastanowić się, czy nie umyka ci coś ważnego.
Może przestałeś dostrzegać najbliższych i nawet nie pamiętasz jakiego koloru oczy ma twój partner?
Jeśli rozpoczęliście wspólne poważne przedsięwzięcie, na przykład budowę domu lub poświęciłeś się wychowaniu dzieci, możesz poczuć, że czegoś ci brakuje - aktywności towarzyskiej, pracy zawodowej?
Możesz być naprzemian impulsywny i zniechęcony.
Nużyć cię będzie rutyna, niestety, nie jest to moment, w którym można bez konsekwencji zrzucić z siebie odpowiedzialności i obowiązki... ale nie przejmuj się tak bardzo, bo już od połowy lipca sytuacja zacznie zmieniać się na korzyść. Nawet jeśli wkradł się między was cień znudzenia lub zniecierpliwienia - wszystko jest jeszcze do naprawienia!
Miłość czeka by ją przywołać. Tylko tam gdzie uczucie okazało się bańką mydlaną lepiej postawić kropkę i szukać dalej, tym bardziej, że pojawią się możliwości, byś zacząła żyć pełnią życia - tak jak potrzebujesz.
Dla samotnych szansa spotkania kogoś bardzo ważnego.

ZAKOCHAJ SIĘ
w Wadze - będziecie zgadzać się niemal we wszystkim lub Lwie - jego szczodrość i ciepło ogrzeją twoje serce.


BYK (21.04 - 20.05)

Saturn sprzyja przeprowadzkom, remontom, przymiarkom do kupna działki, domu itp. Jeśli szukasz miłości również nie trać cennego czasu. Możesz odnaleźć szczęście, lecz nie oczekuj, że nowa miłość zacznie się jak w filmowym romansie. Za to okaże się, że twój wybranek ceni sobie wierność, stałość i solidność. Czy to zalety do pogardzenia? Począwszy od lipca niewykluczone są pewne problemy. Ktoś z rodziny może potrzebować opieki, poczujesz się nieco osłabiona psychicznie albo mniej będzie okazji do rozrywek. W partnerskich związkach niewykluczone są nieporozumienia, a porywczy Mars zagraża całości ślubnej zastawy.... ale nie obawiaj się burza oczyści atmosferę a wszystkie wartościowe uczucia przetrwają bez szwanku. Jeśli jakaś miłość się zakończy, będzie to oznaczać, że nie byliście wobec siebie całkiem szczerzy. Bądź ostrożna nawiązując nowe znajomości. Piętrzą się przed nimi przeszkody - brak akceptacji rodziny, duża równica wielku lub wcześniej złożone zobowiązania, które staną na drodze do szczęścia. Może lepiej byłoby przeczekać?

ZAKOCHAJ SIĘ
w Raku - jego wrażliwość i czułość są ci bardzo potrzebne lub Pannie - łaczy was podobny stosunek do wielu spraw


BLIŹNIĘTA (21.05 - 21.06)

Jeżeli wciąż czekasz na swego księcia z bajki, w tym roku wypatruj go pilnie. Planety zgromadziły się w sektorze nieba, który ma korzystny związek z twoimi sprawami sercowymi. Obiecują ci miłość. Oczywiście prawdziwą i oczywiście ze wzajemnością. Wyjdź jej naprzeciw, zresztą nie będzie to trudne. Staniesz się bowiem swobodniejsza, bardziej uwodzicielska, twoje zalety staną się bardziej widoczne a twoje wady ( nie przejmuj się, każdy ma ich kilka ) nabiorą swoistego uroku. Bywaj wśród ludzi i bądź dobrej myśli. Osoby pewne swych uczuć postanowią się w tym roku zdeklarować, zdeklarowane - kupią obrączki! To doskonały moment na ślub. Jeśli marzysz o dziecku, to także odpowiedni czas. Pary, które ostatnio czuły się jak na morzu wzburzonym sztormem, mają szansę wpłynąć wreszcie do spokojnego i bezpiecznego portu. Nadszedł czas na podjęcie dojrzałych decyzji. Twoja rodzina ma zielone światło w sprawach mieszkaniowych, nie wykluczone, że zdecydujecie się na budowę własnego domu. Jeśli zaś niczego nie potrzeba ci już do szczęścia, pielęgnuj je po prostu i ciesz, się każdą chwilą spędzoną wśród najbliższych.

ZAKOCHAJ SIĘ
w Strzelcu - będziecie parą prawdziwych szczęściarzy lub Wodniku - jego fantazja to dokładnie to czego ci potrzeba


RAK (22.06 - 22.07)

Kiedy wszystko idzie gładko miłość wydaje się jedynie wspólnie przeżywaną radością. Teraz będziesz miała okazję sprawdzić czy masz w swoim partnerze prawdziwego przyjaciela, czy jest on twoim oparciem. Taka próba charakteru nie wymaga specjalnych okoliczności. Wystarczy, że pojawią się dodatkowe obowiązki i dowiesz się czy jest ktoś kto ci pomaga, wyręcza czy też czeka aż zrobisz wszystko sama a na koniec podasz... obiad. W związkach, w których już zaznaczają się różnice charakterów, w tym roku mogą się one zaostrzyć i trudniej będzie dojść do porozumienia, z powodu uporu, niechęci do kompromisu. Pamiętaj, że łatwiej zbudować mur, niż go potem skruszyć. Jeśli zależy ci na harmonii, staraj się rozwiązywać problemy na bieżąco, nie rób dobrej miny do złej gry, udając, że jest świetnie kiedy nie jest, ale jednocześnie dostrzegaj to, co wciąż was łączy, a nie wyłącznie to, co dzieli. W ten sposób zwiększasz szansę na zawarcie kompromisu a druga część roku okaże się już dużo pogodniejsza. Dla wolnych Raków rada, by z większym rozmysłem zawierały nowe znajomości. Daj sobie czas zanim stwierdzisz, że on jest całym twoim światem. Romans, w który wplączesz się lekkomyślnie, może kosztować więcej wyrzeczeń niż jest wart.

ZAKOCHAJ SIĘ
w BYKU - jego odpowiedzialność i uczuciowa natura to bardzo cenne zalety lub w SKORPIONIE - jest silną emocjonalną naturą, stworzycie udane partnerstwo.


LEW (23.07 - 23.08)

W tym roku, spragniona towarzystwa, zaczniesz prowadzić dom otwarty, przyjmując w nim ciepło i gościnnie przyjaciół, rodzinę i znajomych. Z równą przyjemnością będziesz bywać wśród ludzi, chodzić do kina, teatru itp. Ożywione życie towarzyskie, sprzyja poznawaniu nowych osób, jeśli więc jesteś Lwem bez pary, zawrzesz romantyczne znajomości, a warto pamiętać, że pierwsza połowa roku sprzyja wymianie małżeńskich obrączek. A więc, znalazłszy swoje szczęście nie zwlekaj z decyzją o ślubie. W rodzinach już udomowionych Lwów pojawi się potomstwo. Niewykluczone są również plany związane z budową lub kupnem domu. W drugiej połowie roku twój nastrój oraz atmosfera w związku mogą się wahać, lecz bądź świadoma, że ani nadmierna egzaltacja, ani zbytnia surowość nie służą miłości. Staraj się więc zachować równowagę i nie przytłaczaj partnera nadmiarem uczuć ani zazdrością. Konflikty rozwiązuj słuchając rozmu, bo gwałtowne emocje to zły doradca. Złoty środek - to recepta na szczęście.

ZAKOCHAJ SIĘ
w BARANIE - jego żywiołowość i spontaniczność to to czego ci trzeba lub w BLIŹNIĘTACH - barwne dnie i namiętne noce oto wasza przyszłość.


PANNA (24.08 - 22.09)

Kosmiczna pogoda okaże się łagodna dla uczuć już udomowionych a począwszy od sierpnia sprzyjająca dla nowych miłości. To bardzo dobry rok by pomyśleć o praktycznych sprawach, poprawie warunków mieszkaniowych, lepszej organizacji życia, tak abyście mieli czas na wspólne przyjemności, szczególnie jeśli ostatnio zbyt wiele pracowałaś, że coś pochłaniało cię do tego stopnia, że miłe chwile stały się rzadkością. Poświęć teraz partnerowi więcej uwagi, wszak zasługuje na to i pamiętaj, że temperaturze uczuć dobrze robi odrobina miłosnego niepokoju. Warto zrobić coś na co od dawna masz ochotę. Na przykład wyjechać na wymarzone wakacje lub spędzić kilka karnawałowych nocy beztrosko się bawiąc. A jeśli należysz do osób, które - mimo tylu okazji w poprzednich latach - wciąż wiodą samotne życie, nie trać nadziei. Lato oraz jesień mogą przynieść ci szaloną i gorącą miłość. Rzecz jasna pod warunkiem, że wyjdziesz jej naprzeciw. A więc nie siedź w domu!

ZAKOCHAJ SIĘ
w RYBACH - czułość i dobroć tego znaku jest niczym balsam na twoje serce lub w BYKU - świetnie się zgadzacie nie mal we... wszystkim!


WAGA (23.09 - 23.10)

Będziesz ciekawa ludzi, świata, skłonna poznać cudzy punkt widzenia, okazać zrozumienie i tolerancję. Przyjaciele zapełnią twój gościnny dom, zawrzesz wiele nowych, interesujących i cennych znajomości. To wspaniały klimat dla narodzin prawdziwej miłości. Jeśli twoje serce już wybrało, warto zalegalizować związek, jeśli zaś wciąż jesteś singlem - wybierz się tam gdzie słychać miły gwar i radosną muzykę. Siedząc w domu zmniejszasz swoje szanse na szczęście. Niepotrzebnie! Gdy łatwiej kochać, łatwiej również wybaczać, więc na niebie zwaśnionych niegdyś par, znowu zaświeci słońce... Może podnieść się komfort waszego życia, a wygodniejsze życie sprzyja małżeńskiemu szczęściu.Jest także szansa na pierwsze własne lub większe mieszkanie! Jeśli z jakichś przyczyn obyliście się bez podróży poślubnej, może warto teraz nadrobić te zaległości, podnieść kotwicę i zostawić za sobą codzienne sprawy. Nic tak nie odświeża uczuć jak zmiana krajobrazu i uczucie cudownej swobody.

ZAKOCHAJ SIĘ
w WODNIKU - będziecie szczęśliwą i pełną fantazji parą lub we LWIE - jego wspaniałomyślność i autentyczne ciepło to dokładnie to na co czekasz


SKORPION (24.10 - 22.11)

Skorpiony spragnione miłości powinny zacząć od małego podsumowania. Zanim znowu zaczniesz walczyć o szczęście zastanów się spokojnie. Czy aby przyczyna twej samotności tkwi w życiowym pechu? A może serce czegoś się boi? Może miłość kojarzy ci się z utratą wolności, z tęsknotą...? Odważ się zajrzeć w mroczne zakamarki duszy. Pora pozbawić je tajemniczej mocy. W związkach niewykluczone przetasowania. Przede wszystkim w tych, w których zbiera się na burzę. Szczególnie w drugiej połowie roku układy planet przyniosą ze sobą sporo dylematów. Może przyjdzie ci wybierać między przywiązaniem a namiętnością? Jeśli możesz staraj się w każdej sytuacji znaleźć złoty środek. Niedobrane, toksyczne związki zbliżają się jednak do końca swoich dni. Zadecydujesz że nie ma sensu dalej ciągnąć farsy lub - co gorsza - dramatu. I słusznie! Pora zrobić miejsce prawdziwej miłości. Z końcem roku będziesz miała na to szansę! Małżeństwa, które okres prób i testów przeszły pomyślnie, od jesieni czekają dużo lepsze czasy. Szykuje się powtórka z miodowego miesiąca!

ZAKOCHAJ SIĘ
w RAKU - udzieli ci się jego spokój a troskliwość podniesie cię na duchu lub w KOZIOROŻCU - znajdziesz w nim prawdziwe oparcie i oczywiście miłość


STRZELEC (23.11 - 21.12)

Dla osób bez pary to pomyślny rok, dobry na nawiązywanie nowych znajomości, zaś miłość pojawić się może w najmniej spodziewanym momencie. Podobno szczęście jest jak motyl, chętniej przylatuje do tych którzy sami za nim nie gonią, sprawiając im miła niespodziankę. Choć bardzo cenisz swoją niezależność gwiazdy mówią, że spotkasz kogoś, kto pozwoli ci kochać nie tracąc poczucia swobody. Będzie to człowiek, który podobnie jak ty uważa, że miłość to wzajemne zaufanie i wspieranie się a nie krępujące więzy. Dla Strzelców już związanych szykuje się pogodny i szczęśliwy okres w związku, sprzyjający poprawie warunków mieszkaniowych, materialnych. Warto spędzać ze sobą więcej czasu, podróżować dla przyjemności, uczestniczyć w imprezach towarzyskich i kulturalnych, zapraszać przyjaciół. Jeśli robisz takie plany, możesz również, liczyć na to, że pojawi się nowy członek rodziny, a rodzicielskie obowiązki spełniać będziecie oboje z wielką radością i ochotą.

ZAKOCHAJ SIĘ
w BARANIE - z nim miłość i wolność połączą się w jedno lub w BLIŹNIĘTACH - wzajemne przyciąganie nie pozwoli sie wam minąć


KOZIOROŻEC (22.12 - 20.01)

O ile życie osób z pierwszej połowy znaku pozbawione będzie większych wzlotów i upadków, o tyle Koziorożcom z drugiej połowy znaku spokój nie jest pisany. Gwiazdy nie radzą podejmować radykalnych decyzji, lepiej nie spiesz się ani z pisaniem rozwodowego pozwu, ani kupowaniem ślubnej sukni. Ewentualne konflikty należy rozwiązywać, spokojnie rozplątując co się poplątało, zaś nowym znajomościom dać więcej czasu, by prócz plusów ukazały również swoje braki. Może kandydat na narzeczonego nie mówi ci wszystkiego o sobie? Druga połowa roku sprzyjać będzie samotnym sercom. Otoczą cię ludzie sympatyczni i życzliwi, ale jeśli szukasz prawdziwej bliskości, przyjrzyj się uważnie, czy gdzieś z boku nie stoi ktoś, troszkę zbyt nieśmiały, aby dać ci wyraźny sygnał zainteresowania. Od października aura sprzyja zaręczynom i ślubom. Jesienią zacznie się okres najbardziej sprzyjający romansom, między zwaśnionych powróci zgoda. Jeśli zaś nijak nie możecie się dogadać może pojawi się ktoś, kto wreszcie cię zrozumie?

ZAKOCHAJ SIĘ
w SKORPIONIE - jego zdecydowanie i emocjanalna natura to coś dla ciebie lub w BYKU - romantyczna i jednocześnie pragmatyczna natura Byka wzbudzi twoje zaufanie


WODNIK (21.01 - 19.02)

Pierwsza połowa roku zapowiada się bardzo pogodnie. Życie codzienne stanie się atrakcyjne, chwilami nawet emocjonujące. Może urozmaici je daleka podróż, rodzinne uroczystości, szansa na przeprowadzkę do większego mieszkania? A może przyjdzie ci ochota aby zrobić coś trochę szalonego i np. zgłosisz się na casting do programu TV? Partner będzie pod wrażeniem! Te z was, które jeszcze nie zdecydowały się by założyć obrączkę na palec, w tym właśnie roku mogą uznać, że urok wolności, znacznie przewyższa wizja szczęścia we dwoje. Druga połowa roku okaże się trudniejsza ( szczególnie dla Wodników z pierwszej dekady znaku ). Dadzą o sobie znać skrywane emocje, narastające konflikty. Starajcie się temu zaradzić. Unikaj też pochopnego nawiązywania znajomości, bo możesz wplątać się w toksyczny, ograniczający związek. Dla zgodnych par to czas testu, który jednak wypaść może bardzo pomyślnie!

ZAKOCHAJ SIĘ
w BLIŹNIĘTACH - odbieracie na tej samej fali lub w WADZE - będzie to układ niemal idealny


RYBY (20.02 - 20.03)

Ryby spragnione miłości muszą poczekać do sierpnia! Pierwsza część roku przynieść może jedynie niezobowiązujące znajomości. Słuchaj komplementów z uśmiechem, ale na tym na razie poprzestań. Pamiętaj, że wykalkulowane związki zrodzone wyłącznie z potrzeby czyjego towarzystwa albo po to by móc głośno powiedzieć, że masz kogoś, nie mają przed sobą realnych perspektyw. Dopiero letnie dni okażą się odpowiednią scenerią dla nowych znajomości, a co najważniejsze romanse będą miały szansę przetrwać jesień, zimę i to niejedną. W listopadzie możesz oczekiwać przyspieszenia i matrymonialnych planów! Kiedy świat dookoła będzie się układał do zimowego snu, na przekór temu, w twoim sercu zbudzi się gorące uczucie. Od Ryb żyjących w rodzinnym stadle wciąż napływać będą pomyślne wieści. Pagórki codzienności okażą się łagodne, a jeśli trochę się postarasz może za każdym z nich kryć się będzie malutka niespodzianka, coś, co pozwala cieszyć się kolejnym dniem.

ZAKOCHAJ SIĘ
w RAKU - okaże ci wiele zrozumienia i tak potrzebnej ci serdeczności w KOZIOROŻCU - przy nim poczujesz się bardzo bezpiecznie


Miłość, Przyjaźń